Fotografuj.pl ocenia torby i plecaki fotograficzne Thule

Seria toreb Covert i seria plecaków Perspektiv marki Thule zostały docenione przez redaktorów portalu Fotografuj.pl za niespotykaną staranność wykonania oraz dbałość o każdy szczegół. Zarówno jako zdecydowany wyróżnik, jak i element wspólny dla obu serii produktów wskazano wyjmowane, wewnętrzne zasobniki na sprzęt ze wzmocnionym dnem. W recenzji podkreślane są także cechy takie jak: estetyka i staranność wykonania oraz sposób wykończenia, jakość materiałów oraz przemyślana konstrukcja, zachęcająca do zabierania sprzętu w teren.

„Thule to szwedzka firma, znana przede wszystkim z produkcji różnego rodzaju bagażników samochodowych, która jednak od jakiegoś czasu konsekwentnie rozszerza swoją ofertę. Ostatnio wprowadziła do sprzedaży m.in. plecaki i torby fotograficzne, a także… turystyczne plecaki wyprawowe. Trzeba przyznać, że podeszła do ich konstrukcji w równie profesjonalny sposób, jak do wytwarzanych przez siebie od lat samochodowych akcesoriów transportowych.”

Link do pełnej recenzji znajduje się tutaj.

 

O K-Consult

K-Consult jest wyłącznym importerem i dystrybutorem produktów dedykowanych działom: foto, mobile/IT i AV\Multimedia. Firma działa na polskim rynku od 1998 roku. W swojej ofercie na wyłączność posiada produkty takich marek jak: Unitra, Cellular Line, Case Logic, Sigma, Hähnel, Slik, Bridge Connect, SKINK, Marumi, Thule, ITSKINS, Treq. Niezwykle bogaty, nieustannie poszerzany wachlarz produktów pozwala dopasować ofertę do potrzeb i oczekiwań każdego z Klientów. W asortymencie K-Consult znajduje się ponad 5000 produktów, m.in.: obiektywy, statywy, opakowania, torby i plecaki (na aparaty fotograficzne, obiektywy i notebooki), systemy zasilania, uchwyty ścienne i kable audio-video. Więcej: www.kconsult.pl


Tagi artykułów:
·
Kategorie artykułów:
media o nas
Polubienia:
2

Zostaw komentarz

lub