GWARANCJA JAKOŚCI

PRODUKCJA W JAPONII

lab-1W naszej fabryce w Aizu procesy produkcyjne obejmują wszystkie elementy – od form aż po części.

Historia fabryki w Aizu, naszego jedynego zakładu produkcyjnego, to również historia samej firmy Sigma. Od chwili, kiedy po raz pierwszy pojawił się pomysł założenia fabryki w Aizu, staraliśmy się rozwijać i rozrastać jako członkowie społeczności lokalnej. Jesteśmy zdania, że kiedy firma zakłada swoją centralę od tego momentu bierze na siebie odpowiedzialność ekonomiczną i kulturową wobec społeczności lokalnej. Nasza działalność może koncentrować się na rynku globalnym, ale nasza odpowiedzialność zaczyna się w domu.

KONTROLA JAKOŚCI – TESTY A1

lab-2

Każdy obiektyw Sigma przechodzi ocenę i testy charakterystyki przy użyciu autorskiego systemu A1, bazującego na 46-megapikselowej matrycy direct image Foveo X3.

Od wyjątkowych obiektywów wymaga się trzech cech: świetnej konstrukcji, precyzyjnego wykonania i kontroli, która gwarantuje zgodność ze specyfikacjami. Obiektywy Sigma są owocem głęboko przemyślanych koncepcji projektowych oraz wyrafinowanych i błyskotliwych japońskich technologii produkcyjnych. Ostatecznym czynnikiem jest nasza procedura oceny charakterystyki obiektywu.

Dotąd mierzyliśmy działanie obiektywów przy użyciu systemu pomiarowego bazującego na konwencjonalnych matrycach. Teraz jednak opracowaliśmy autorski system pomiaru MTF (funkcji przenoszenie modulacji) o nazwie A1, wykorzystujący 46 megapikselowe matryce direct image marki Foveon. Odtąd nasz proces kontroli jakości obejmuje nawet wcześniej niewykrywalne detale o wysokiej częstotliwości. Wszystkie obiektywy z naszych nowych linii będą przed wysyłką testowane przy użyciu urządzenia A1.

Dzięki nowym matrycom o wyjątkowo wysokiej rozdzielczości można oczekiwać, że jakość naszych obiektywów będzie jeszcze wyższa niż dotąd.

ZMIANA MOCOWANIA

mocowanie

Sigma Corporation wierzy, że obiektyw jest nie tylko kluczowym narzędziem służącym fotograficznej ekspresji, ale też istotną wartością dla fotografów.

Dlatego stworzono system obiektywów, w którym fotograf jest na pierwszym miejscu. System, z którym można pracować po zmianie marki aparatu. Sigma jako doświadczony twórca wymiennych obiektywów, połączyła doświadczenie i wiedzę, by zaoferować unikalną usługę: „Zmiana Mocowania Obiektywu”. Dzięki tej usłudze, mocowanie Twojego obiektywu SIGMA może zostać zmienione na inny system, w zależności od posiadanego korpusu.

 

USB DOCK

SIGMA USB Dock

Sigma USB DOCK jest jednym z elementów nowej Globalnej Wizji jaką SIGMA zaprezentowała we wrześniu 2012 roku na targach Photokina.

W połączeniu z bezpłatnym oprogramowaniem SIGMA Optimization Pro 1.0* pozwala fotografom na podłączenie ich obiektywu do swojego komputera w celu zaktualizowania oprogramowania oraz dopasowania niektórych parametrów, takich jak ostrzenie. W obiektywach z serii Sport możliwe jest również ustawienie wielu innych parametrów takich jak: szybkość AF, własny zakres limitera AF czy funkcjonalność Optycznej Stabilizacji OS.

POLSKA DYSTRYBUCJA

  • Zapewnia 3 lata gwarancji dystrybutora
  • Możliwość dodatkowego, odpłatnego wydłużenia gwarancji nawet do 5 lat
  • Gwarancja naprawy w ciągu 5 dni roboczych
  • Bezkosztowy transport obiektywu SIGMA z i do serwisu

dystrybucja-1

Jak rozpoznać czy obiektyw jest z polskiej dystrybucji?

    • Do obiektywu dołączona jest gwarancja dystrybutora.

dystrybucja-2

    • Nalepka na spodzie kartonu

dystrybucja-3

PRZEDŁUŻ GWARANCJĘ

 

PRZEJDŹ DO STRONY: