Obiektywy Sigma w magazynie Foto-Kurier

W kolejnym specjalnym wydaniu „Foto-Kuriera” pojawiło się zestawienie obiektywów do lustrzanek i aparatów z wymienną optyką. Pod lupę wzięto ponad 140 różnych obiektywów, w tym 15 marki Sigma: od stałych ogniskowych, przez zoomy, do obiektywów typu APS-C/DX.

Redakcja „Foto-Kuriera” przedstawia konstrukcje obiektywów, wskazując na ich wady i zalety oraz podając ich ceny pochodzące z porównywarek internetowych. W artykule pojawiają się porady związane z obsługą sprzętu oraz przykładowe zdjęcia wykonane przy użyciu konkretnych obiektywów. Do fotografii dołączono, tam gdzie było to możliwe, schematy układów optycznych oraz układy MTF. Zawarte w magazynie informacje dotyczą marek, które są dostępne na polskim rynku lub będą dostępne wkrótce. W artykule zaprezentowano następujące obiektywy: Canon, Fujifilm, Nikon, Olympus, Panasonic, Samyang, Sigma, Sony, Tamron oraz Zeiss.

Więcej informacji o numerze znajduje się tutaj.

O K-Consult

K-Consult jest wyłącznym importerem i dystrybutorem produktów dedykowanych działom: foto, mobile/IT i AV\Multimedia. Firma działa na rynku polskim od 1998 roku. W swojej ofercie na wyłączność posiada produkty marek takich jak: Unitra, Cellular Line, Case Logic, Sigma, Hähnel, Slik, Bridge Connect, SKINK, Marumi, Thule, ITSKINS, Treq. Niezwykle bogate oraz nieustannie poszerzane portfolio produktów pozwala dopasować ofertę do potrzeb i oczekiwań każdego z Klientów. W asortymencie K-Consult znajduje się ponad 5000 produktów, m.in. obiektywy, statywy, opakowania, torby i plecaki (na aparaty fotograficzne, obiektywy i notebooki), systemy zasilania, uchwyty ścienne i kable audio-video. www.kconsult.pl

O Sigma ProCentrum

Sigma ProCentrum to sieć profesjonalnych salonów, które umożliwiają testowanie, wypożyczanie oraz zakup obiektywów. W każdym punkcie użytkownicy sprzętu fotograficznego znajdą pełną ofertę optyki marki Sigma do lustrzanek cyfrowych oraz analogowych, a także fachowe doradztwo i wsparcie techniczne.


Tagi artykułów:
·
Kategorie artykułów:
media o nas
Polubienia:
0

Zostaw komentarz

lub