Obudowa ochronna i plecak Thule Legend GoPro w Spidersweb.pl

Podczas testowania obudowy i plecaka została doceniona jakość wykonania oraz niezwykle funkcjonalne miejsca przeznaczone na akcesoria. Obydwa produkty marki Thule okazały się niezawodne pod względem ochrony sprzętu i pojemności.

Według Redakcji: „Zarówno obudowa, jak i plecak z serii Thule Legend GoPro są naprawdę świetnie wykonane i trudno znaleźć w nich jakieś mankamenty. Jedynym minusem jest brak wodoodporności, co w moim odczuciu jest niewybaczalne przy sprzęcie w tej kategorii cenowej. A ceny niestety powalają. Opisywany przeze mnie plecak kosztuje obecnie ok. 700 zł, a obudowa niespełna 200 zł.

Warto jednak pamiętać, że producent udziela aż 25 lat gwarancji na swoje plecaki i futerały. Są to więc akcesoria dla ludzi, którzy szukają najwyższej możliwej jakości wykonania, nie bacząc na cenę. Jest to gatunek sprzętu, przy którym nie trzeba iść na kompromis. Po wyjściu ze sklepu można być pewnym, że dokonało się właściwego wyboru.”

 

Link do pełnej oceny znajduje się tutaj.

 

O K-Consult

K-Consult jest wyłącznym importerem i dystrybutorem produktów dedykowanych działom: foto, mobile/IT i AV\Multimedia. Firma działa na polskim rynku od 1998 roku. W swojej ofercie na wyłączność posiada produkty takich marek jak: Unitra, Cellular Line, Case Logic, Sigma, Hähnel, Slik, Bridge Connect, SKINK, Marumi, Thule, ITSKINS, Treq. Niezwykle bogaty, nieustannie poszerzany wachlarz produktów pozwala dopasować ofertę do potrzeb i oczekiwań każdego z Klientów. W asortymencie K-Consult znajduje się ponad 5000 produktów, m.in.: obiektywy, statywy, opakowania, torby i plecaki (na aparaty fotograficzne, obiektywy i notebooki), systemy zasilania, uchwyty ścienne i kable audio-video. Więcej: www.kconsult.pl


Tagi artykułów:
·
Kategorie artykułów:
media o nas
Polubienia:
2

Zostaw komentarz

lub