Plecak Thule Covert DSLR − niezastąpiony według Technorady.pl

Redakcja sprawdziła plecak w praktyce podczas kilkudniowej wyprawy. Doceniono solidne wykonanie, funkcjonalność oraz pojemność.

Na łamach portalu czytamy: „Thule słynie z jakości. Plecak Covert DSLR zbudował z trwałego i odpornego na wilgoć materiału typu Oxford. Jest dość sztywny i trzeba się do tego przyzwyczaić. Świetnie spisuje się w trasie. Materiał nie zbiera nieczystości i robi solidne wrażenie. (…) Nosi się bardzo dobrze i da się odczuć, że producent przyłożył się do ergonomii.”

Thule Covert DSLR, ze względu na wiele dedykowanych przegródek z łatwym dostępem oraz wysoką jakość materiału, z jakiego został wykonany, uznano za bezkonkurencyjny zarówno dla fotografa, jak i podróżnika.

„Thule Covert DSRL spisał się bardzo dobrze w trakcie testu. Doskonale łączył w sobie funkcje plecaka foto i podróżnego. Nie brakowało mi miejsca na prywatne rzeczy, a sprzęt znalazł bezpieczne schronie w SafeZone”podsumował redaktor serwisu.

Więcej informacji na temat produktu dostępne tutaj.

O K-Consult

K-Consult jest wyłącznym importerem i dystrybutorem produktów dedykowanych działom: foto, mobile/IT i AV\Multimedia. Firma działa na polskim rynku od 1998 roku. W swojej ofercie na wyłączność posiada produkty takich marek jak: Unitra, Cellular Line, Case Logic, Sigma, Hähnel, Slik, Bridge Connect, SKINK, Marumi, Thule, ITSKINS, Treq. Niezwykle bogaty, nieustannie poszerzany wachlarz produktów pozwala dopasować ofertę do potrzeb i oczekiwań każdego z Klientów. W asortymencie K-Consult znajduje się ponad 5000 produktów, m.in.: obiektywy, statywy, opakowania, torby i plecaki (na aparaty fotograficzne, obiektywy i notebooki), systemy zasilania, uchwyty ścienne i kable audio-video. Więcej: www.kconsult.pl


Tagi artykułów:
·
Kategorie artykułów:
media o nas
Polubienia:
1

Zostaw komentarz

lub