Plecak Thule Perspectiv TPBP-101 w Digital Camera Polska

Redaktorzy magazynu „Digital Camera Polska” poddali ocenie plecak fotograficzny Thule TPBP-101, z zaawansowanej serii Perspectiv przeznaczonej dla aktywnych fotografów. Linia dostępna jest na rynku od 2013 roku. W recenzji oceniono takie cechy jak: użytkowanie w praktyce, wygląd i wykonanie oraz ergonomia i funkcjonalność.

 

Według Redakcji: „Thule Perspectiv TPBP-101 nie ma może nowatorskich rozwiązań czy wyjątkowych innowacji, ale jeśli producent daje na swój produkt 25 lat gwarancji, można się spodziewać solidnego sprzętu. Takie też wrażenie plecak Thule zrobił na nas. Imponuje jakością wykonania. To plecak sztywny i zwarty, a jednocześnie lekki i wygodny. Wszystko działa w nim jak należy − miękko pracują zamki błyskawiczne, łatwo można regulować paski i szelki. Znakomicie układa się na plecach i gwarantuje wygodne noszenie w terenie nawet dużej ilości sprzętu − to przecież w tej kategorii plecaków najważniejsze.”

Link do recenzji znajduje się tutaj.

 

O K-Consult

K-Consult jest wyłącznym importerem i dystrybutorem produktów dedykowanych działom: foto, mobile/IT i AV\Multimedia. Firma działa na polskim rynku od 1998 roku. W swojej ofercie na wyłączność posiada produkty takich marek jak: Unitra, Cellular Line, Case Logic, Sigma, Hähnel, Slik, Bridge Connect, SKINK, Marumi, Thule, ITSKINS, Treq. Niezwykle bogaty, nieustannie poszerzany wachlarz produktów pozwala dopasować ofertę do potrzeb i oczekiwań każdego z Klientów. W asortymencie K-Consult znajduje się ponad 5000 produktów, m.in.: obiektywy, statywy, opakowania, torby i plecaki (na aparaty fotograficzne, obiektywy i notebooki), systemy zasilania, uchwyty ścienne i kable audio-video. Więcej: www.kconsult.pl


Tagi artykułów:
· ·
Kategorie artykułów:
media o nas
Polubienia:
1

Zostaw komentarz

lub