Plecak Thule Perspectiv TPDP-101 w Fotomaniak.pl

Plecak z serii Perspektiv został zarekomendowany przez portal Fotomaniak.pl i określony mianem idealnego sprzętu dla tych, którzy – poza możliwością przenoszenia sprzętu – cenią uniwersalność i estetyczny, ale nierzucający się w oczy design. Redaktorzy docenili takie funkcjonalności jak:

– uniwersalność i estetyka wykonania,

– pakowność,

– konstrukcja CloudBurst, zapewniającą optymalną ochronę przed nagłymi załamaniami pogodowymi,

– możliwość wyciągnięcia całego modułu fotograficznego.

Thule Perspektiv TPDP101 w podsumowaniu został określony mianem jednej z ciekawszych propozycji na rynku, stanowiącej „połączenie wysokiej jakości wykonania, funkcjonalności i dobrego designu (…), to kolejny przykład na to, jak powinny wyglądać fotograficzne plecaki z wysokiej półki”.

 

Link do recenzji znajduje się tutaj.

 

O K-Consult

K-Consult jest wyłącznym importerem i dystrybutorem produktów dedykowanych działom: foto, mobile/IT i AV\Multimedia. Firma działa na polskim rynku od 1998 roku. W swojej ofercie na wyłączność posiada produkty takich marek jak: Unitra, Cellular Line, Case Logic, Sigma, Hähnel, Slik, Bridge Connect, SKINK, Marumi, Thule, ITSKINS, Treq. Niezwykle bogaty, nieustannie poszerzany wachlarz produktów pozwala dopasować ofertę do potrzeb i oczekiwań każdego z Klientów. W asortymencie K-Consult znajduje się ponad 5000 produktów, m.in.: obiektywy, statywy, opakowania, torby i plecaki (na aparaty fotograficzne, obiektywy i notebooki), systemy zasilania, uchwyty ścienne i kable audio-video. Więcej: www.kconsult.pl


Tagi artykułów:
·
Kategorie artykułów:
media o nas
Polubienia:
1

Zostaw komentarz

lub