Sigma ProCentrum zaprasza na Festiwal Optyczny 2015!

Trzecia edycja Festiwalu Optycznego 2015 obędzie się w dniach 9–11 października. Jest to niezwykłe wydarzenie, podczas którego pasjonaci fotografii mogą sprawdzić setki aparatów i obiektywów dostępnych na rynku. Obecni na festiwalu będą mieli okazję przetestowania sprzętu, robiąc zdjęcia w plenerze czy w specjalnie przygotowanym studio. Zaplanowano również warsztaty i ciekawe wykłady tematyczne.

Festiwal ma na celu pomóc każdemu fotografowi w odnalezieniu sprzętu idealnego do wykonywania danego rodzaju zdjęć. Wybór właściwego modelu to nie lada zadanie. Na rynku wciąż nie ma sklepów, które w jednym miejscu prezentują odpowiednio szeroką gamę aparatów i obiektywów. Kupujący nie mają więc możliwości ich sprawdzenia przed zakupem. Październikowy weekend to doskonała okazja do wypożyczenia i przetestowania w różnych warunkach sprzętu wielu dostępnych marek. Przez trzy dni przedstawiciele partnerów Festiwalu Optycznego, redakcja oraz eksperci będą służyć pomocą i wiedzą. Jednym z partnerów jest Sigma ProCentrum wraz ze swoimi markami Hahnel, Marumi oraz Case Logic.

Więcej informacji znajduje się tutaj.

 

O K-Consult

K-Consult jest wyłącznym importerem i dystrybutorem produktów dedykowanych działom: foto, mobile/IT i AV\Multimedia. Firma działa na rynku polskim od 1998 roku. W swojej ofercie na wyłączność posiada produkty marek takich jak: Unitra, Cellular Line, Case Logic, Sigma, Hähnel, Slik, Bridge Connect, SKINK, Marumi, Thule, ITSKINS, Treq. Niezwykle bogate oraz nieustannie poszerzane portfolio produktów pozwala dopasować ofertę do potrzeb i oczekiwań każdego z Klientów. W asortymencie K-Consult znajduje się ponad 5000 produktów, m.in. obiektywy, statywy, opakowania, torby i plecaki (na aparaty fotograficzne, obiektywy i notebooki), systemy zasilania, uchwyty ścienne i kable audio-video. www.kconsult.pl

O Sigma ProCentrum

Sigma ProCentrum to sieć profesjonalnych salonów, które umożliwiają testowanie, wypożyczanie oraz zakup obiektywów. W każdym punkcie użytkownicy sprzętu fotograficznego znajdą pełną ofertę optyki marki Sigma do lustrzanek cyfrowych oraz analogowych, a także fachowe doradztwo i wsparcie techniczne.


Tagi artykułów:
Kategorie artykułów:
media o nas
Polubienia:
3

Powiązane wpisy


Popularne wpisy

Zostaw komentarz

lub