Sigma wysoko notowana w teście ultrazoomów

W czasopiśmie „Foto-Kurier”, dedykowanym użytkownikom sprzętu foto i wideo, ukazał się test ultrazoomów. Wśród marek pojawiła się SIGMA 18-200 | C, która wypadła bardzo dobrze podczas testowania.

 

W magazynie porównano łącznie 14 uniwersalnych zoomów przeznaczonych do różnych aparatów fotograficznych dostępnych na polskim rynku. Sprzęt został szczegółowo opisany z podaniem parametrów technicznych oraz ceny rynkowej.

Całe wydanie można przejrzeć tutaj.

 

Obiektyw dostępny w sieci salonów Sigma ProCentrum.

 

O K-Consult

K-Consult jest wyłącznym importerem i dystrybutorem produktów dedykowanych działom: foto, mobile/IT i AV\Multimedia. Firma działa na rynku polskim od 1998 roku. W swojej ofercie na wyłączność posiada produkty marek takich jak: Unitra, Cellular Line, Case Logic, Sigma, Hähnel, Slik, Bridge Connect, SKINK, Marumi, Thule, ITSKINS, Treq. Niezwykle bogate oraz nieustannie poszerzane portfolio produktów pozwala dopasować ofertę do potrzeb i oczekiwań każdego z Klientów. W asortymencie K-Consult znajduje się ponad 5000 produktów, m.in. obiektywy, statywy, opakowania, torby i plecaki (na aparaty fotograficzne, obiektywy i notebooki), systemy zasilania, uchwyty ścienne i kable audio-video. www.kconsult.pl

O Sigma ProCentrum

Sigma ProCentrum to sieć profesjonalnych salonów, które umożliwiają testowanie, wypożyczanie oraz zakup obiektywów. W każdym punkcie użytkownicy sprzętu fotograficznego znajdą pełną ofertę optyki marki Sigma do lustrzanek cyfrowych oraz analogowych, a także fachowe doradztwo i wsparcie techniczne.


Tagi artykułów:
·
Kategorie artykułów:
media o nas
Polubienia:
1

Zostaw komentarz

lub