Test obiektywu SIGMA 24–35 MM F/2 DG HSM ART na Optyczne.pl

Obiektyw Sigma A 24–35 mm f/2.0 DG HSM został oceniony w następujących kategoriach: zdjęcia i parametry, budowa i jakość wykonania, rozdzielczość obrazu, aberracja chromatyczna i sferyczna, dystorsja, koma, astygmatyzm i bokeh, winietowanie, odblaski i autofokus.

Zdaniem Redakcji:

„Pod względem rozdzielczości Sigma 24–35 mm ani trochę nie ustępuje firmowym obiektywom stałoogniskowym o świetle f/1.8 i f/2.0, a miejscami wypada od nich nawet lepiej. Jeśli więc nie boimy się jej gabarytów i wagi, a potrzebujemy pewnej uniwersalności, jaką jest możliwość zmiany ogniskowej nawet w tak niewielkim zakresie, jest to obiektyw dla nas. Sigma zdecydowała się na obiektyw 24–35 mm i zadbała o to, aby na każdej ogniskowej dawał on znakomite efekty. Jeśli uwzględnimy przy tym fakt, że podobnego obiektywu nie ma żaden konkurent, nawet najwięksi malkontenci stracą powody do narzekań.”

Link do pełnego artykułu jest dostępny tutaj.

Obiektyw dostępny w sieci salonów Sigma ProCentrum.

 

O K-Consult

K-Consult jest wyłącznym importerem i dystrybutorem produktów dedykowanych działom: foto, mobile/IT i AV\Multimedia. Firma działa na rynku polskim od 1998 roku. W swojej ofercie na wyłączność posiada produkty marek takich jak: Unitra, Cellular Line, Case Logic, Sigma, Hähnel, Slik, Bridge Connect, SKINK, Marumi, Thule, ITSKINS, Treq. Niezwykle bogate oraz nieustannie poszerzane portfolio produktów pozwala dopasować ofertę do potrzeb i oczekiwań każdego z Klientów. W asortymencie K-Consult znajduje się ponad 5000 produktów, m.in. obiektywy, statywy, opakowania, torby i plecaki (na aparaty fotograficzne, obiektywy i notebooki), systemy zasilania, uchwyty ścienne i kable audio-video. www.kconsult.pl

O Sigma ProCentrum

Sigma ProCentrum to sieć profesjonalnych salonów, które umożliwiają testowanie, wypożyczanie oraz zakup obiektywów. W każdym punkcie użytkownicy sprzętu fotograficznego znajdą pełną ofertę optyki marki Sigma do lustrzanek cyfrowych oraz analogowych, a także fachowe doradztwo i wsparcie techniczne.


Tagi artykułów:
·
Kategorie artykułów:
media o nas
Polubienia:
0

Zostaw komentarz

lub