Thule Covert − najlepszy plecak fotograficzny – skimagazyn.pl

Plecak został kompleksowo przetestowany pod względem użyteczności w terenie. Magazyn ocenił Thule Covert jako najlepszy tego typu sprzęt w swojej klasie. Jego niewątpliwymi zaletami są: dzielone komory, miękki pojemnik (Safe Zone) na sprzęt fotograficzny oraz znakomite wykonanie z odpowiednim wyprofilowaniem.

W podsumowaniu czytamy: „Zważywszy, że przeznaczeniem tego plecaka nie jest sport, a już z pewnością nie narciarstwo ekstremalne, to zdecydowanie jest to najlepszy fotograficzny, uniwersalny plecak streetowy wśród fotograficznych plecaków outdoorowych. Możliwość błyskawicznego wyjęcia bezpiecznego pojemnika Safe Zone i umieszczenia go w naszym ukochanym, wycioranym, wyczynowym plecaku górskim, a potem szybki powrót do miejskiego komfotru – bezcenne.”

Cały test dostępny jest tutaj.

O K-Consult

K-Consult jest wyłącznym importerem i dystrybutorem produktów dedykowanych działom: foto, mobile/IT i AV\Multimedia. Firma działa na polskim rynku od 1998 roku. W swojej ofercie na wyłączność posiada produkty takich marek jak: Unitra, Cellular Line, Case Logic, Sigma, Hähnel, Slik, Bridge Connect, SKINK, Marumi, Thule, ITSKINS, Treq. Niezwykle bogaty, nieustannie poszerzany wachlarz produktów pozwala dopasować ofertę do potrzeb i oczekiwań każdego z Klientów. W asortymencie K-Consult znajduje się ponad 5000 produktów, m.in.: obiektywy, statywy, opakowania, torby i plecaki (na aparaty fotograficzne, obiektywy i notebooki), systemy zasilania, uchwyty ścienne i kable audio-video. Więcej: www.kconsult.pl


Tagi artykułów:
·
Kategorie artykułów:
media o nas
Polubienia:
2

Zostaw komentarz

lub