USB DOCK wyróżniony w FOTO KURIER!

Redakcja FOTO KURIER będąca jednym z największych magazynów o tematyce fotograficznej w Polsce zajmujących się fotografią oraz rynkiem fotograficznym opublikowała w numerze specjalnym 1/2015 recenzję urządzenia SIGMA USB DOCK.

Ten interesujący artykuł zawiera opis możliwości oraz przedstawia unikalności produktu. Opisywany jest z uznaniem jako nowatorskie urządzenie, które pozwala użytkownikowi na personalizowanie funkcji posiadanego obiektywu serii Art, Sport i Contemporary.

Funkcje dostępne we wszystkich obiektywach to aktualizacja oprogramowania oraz możliwość dokonywania kalibracji obiektywu. Ponadto wybrane obiektywy z linii Sport oraz Contemporary w połączeniu z USB DOCKiem pozwalają na definiowanie szybkości pracy AF wraz zakresem odległości jego pracy, ustawienie sposobu – trybu pracy stabilizacji optycznej oraz ustalenie funkcji umożliwiającej ręczne ustawienie ostrości na obiektywie nawet w trybie SERVO.

1

 

W treści czytamy:

„…Sigma USB DOCK to nowatorskie urządzenie pozwalające na personalizowanie funkcji obiektywu.

Limitowanie odległości ostrzenia, wgrywanie nowego firmweru, kalibracja i nie tylko…

 

Informacje dodatkowe:

Przypominamy, że teraz USB DOCK dodawany jest do poniższych obiektywów:

  • Sigma C 150-600 F5-6,3 DG OS HSM 
  • Sigma S 150-600 F5-6,3 DG OS HSM
  • Sigma S 120-300 F2.8 OS DG HSM

 

O K-Consult

KConsult jest wyłącznym importerem i dystrybutorem wielu światowych marek akcesoriów fotograficznych, audio-video, IT i multimedialnych w Polsce. Firma działa na rynku polskim od 1998 roku. W swojej ofercie na wyłączność posiada produkty takich marek, jak: Cellular Line, Thule, Case Logic, Sigma, Marumi, Unitra, , Hähnel, Slik, OmniMount, Bridge Connect, SKINK,K. Niezwykle bogaty, nieustannie rozwijany asortyment produktów pozwala dopasować ofertę do potrzeb i oczekiwań każdego z Klientów. W asortymencie K-Consult znajduje się ponad 5000 produktów, m.in. obiektywy, statywy, opakowania, torby i plecaki (na aparaty fotograficzne, obiektywy i notebooki), systemy zasilania, nośniki pamięci, uchwyty ścienne oraz meble i kable audio-video. www.kconsult.pl.


Kategorie artykułów:
media o nas
Polubienia:
1

Powiązane wpisy


Popularne wpisy

Zostaw komentarz

lub