Warsztaty fotograficzne w Biebrzańskim Parku Narodowym.

SigmaProCentrum

DG ART PROJECTS i Sigma ProCentrum zapraszają na warsztaty fotograficzne w

Biebrzańskim Parku Narodowym.

Biebrzańskie Spotkanie Fotograficzne organizujemy z myślą o miłośnikach przyrody i fotografii. Spotkanie odbędzie się w dniach 1-3 kwiecień,  w czasie największej aktywności migrujących ptaków. To coroczne zjawisko jest mekką wielu fotografów przyrody z kraju i Europy, ale Biebrzański Park Narodowy to nie tylko wszechobecne ptaki, to miejsce występowania łosi, jeleni, dzików, bobrów. Występuje tam bardzo szeroki przekrój flory i fauny której przyjrzymy się bliżej.

biebrza2

 Podczas spotkania będziemy poruszać zagadnienia związane z fotografią przyrodniczą, krajobrazową i makrofotografią. Z każdym uczestnikiem indywidualnie omówimy kreatywne techniki fotografowania. Złoty podział, kompozycja, ekspozycja, kadrowanie, omówimy i przećwiczymy w praktyce wszystkie te zagadnienia. Jeśli uważasz że brakuje Ci sprzętu, www.sigma-sklep.pl zapewni możliwość korzystania z obiektywów Sigma. Pojawi się cały przekrój obiektywów:  od krajobrazowych (12-24 czy 10-20),  poprzez macro (105/2,8; 150/2,8) na super teleobiektywach kończąc (np. 150-600 z linii Sport lub Contemporary). Możemy też zaproponować podglądanie biebrzańskiej przyrody przy pomocy lornetek oraz lunet.

Bazujemy miejscowości Dawidowizna, w gospodarstwie agroturystycznym Szorcówka, oferującym  pokoje jedno i dwu osobowe. Dawidowizna położona jest tuż przy Carskim Trakcie, czyli w samym sercu biebrzańskich trzęsawisk. Taka lokalizacja zapewnia szybkie i łatwe podróżowanie w różne zakątki Biebrzańskiego Parku Narodowego.

biebrza3

W ramach spotkania oferujemy:

 • Małą, kilkuosobową grupę, pozwalającą na indywidualną pracę z każdym uczestnikiem,
 • Dostęp do obiektywów Sigma i aparatów oraz obiektywów Fuji
 • Zajęcia teoretyczne z zakresu fotografii krajobrazu i przyrody,
 • Plenerowe warsztaty na terenie Parku, obejmujące szlaki piesze oraz spływ łodzią po Biebrzy,
 • Transport na terenie Biebrzańskiego Parku Narodowego oraz opiekę licencjonowanego przewodnika,
 • Noclegi w ekologicznym gospodarstwie agroturystycznym w pokojach z łazienkami,
 • Całodzienne wyżywienie w oparciu o specjały kuchni regionalnej,
 • Wieczorne ognisko i obserwację nocnego nieba,
 • Bezpłatny dostęp do sauny,
 • Możliwość przedłużenia pobytu / kolejnych odwiedzin w gospodarstwie na preferencyjnych warunkach,
 • Zniżki na kolejne warsztaty oraz usługi fotograficzne, oferowane przez DG ART PROJECTS,
 • Rabaty na zakup wybranego sprzętu fotograficznego z oferty www.sigma-sklep.pl
 • Wspaniałą atmosferę, możliwość przeżycia unikalnej przygody oraz długie rozmowy o przyrodzie i fotografii!

Czekamy na Was w piątek 1 kwietnia od godziny 12:00. Od  godziny 16 rozpoczynamy pierwsze zajęcia. Zakończenie spotkania jest przewidziane w niedzielę 3-go kwietnia późnym popołudniem .

Koszt tej przygody wynosi 999 zł brutto.

Organizator nie zapewnia przejazdu do i z miejscowości Dawidowizna, w której bazujemy. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie organizatora www.biebrzafoto.pl oraz stronie gospodarstwa agroturystycznego www.adamszorc.wix.com/szorcowka

Chęć zapisu, pytania, wątpliwości należy kierować do 
Jarosława Delugi tel 790 77 55 00 biuro@dgart.pl

Prowadzący spotkanie:

Jarosław T. Deluga-Góra | Fotoreporter i dziennikarz z 20-letnim doświadczeniem zawodowym, zdobytym w Polsce oraz USA. Specjalizuje się w reportażu, fotografii portretowej i eventowej, z zamiłowania zaś przyrodniczej oraz makrofotografii. Autor licznych artykułów oraz zdjęć opublikowanych na łamach nowojorskiego Nowego Dziennika, krakowskiego Dziennika Polskiego, magazynów Express Chicago, Tribune de Geneve, Women’s Basketball i wielu innych. W latach 1998-2004 członek Foreign Press Association (USA) oraz White House News Photographers Association. Założyciel Polskiego Klubu Fotografika w Nowym Jorku. Złoty medalista konkursu fotograficznego Canon Photography Masters, laureat konkursów International Library of Photography. W latach 2004-2006 osobisty fotograf Premierów: Marka Belki oraz Kazimierza Marcinkiewicza

agnieszkadelugaAgnieszka Deluga-Góra | Fotograf i grafik komputerowy z 10-letnim doświadczeniem zawodowym. Właściciel i manager DG ART PROJECTS od roku 2010. Agnieszka zrealizowała liczne projekty fotograficzne i graficzne dla tak prestiżowych Klientów jak Narodowy Bank Polski (NBP), Bank of Tokyo-Mitsubishi, Atlantic Council czy chociażby Filharmonia Narodowa w Warszawie. Specjalizuje się w fotografii reportażowej, portretowej, rodzinnej i dziecięcej, z zamiłowania zaś od wielu lat fotografuje krajobraz i naturę. Agnieszka posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie grafiki oraz profesjonalnego retuszu zdjęć. Prowadzi również zajęcia szkoleniowe z obróbki graficznej. Jej pasje to fotografia podróżnicza i przyrodnicza oraz muzyka klasyczna.

 Waldemar Krasowski | fotoprzyrodnik, filmowiec i ornitolog z ponad 25-letnim doświadczeniem. Laureat licznych krajowych i zagranicznych konkursów filmowych i fotograficznych. Przewodnik i organizator wycieczek do najdzikszych zakątków Polski, Europy, Indii, Afryki i Azji, Od wielu lat współpracuje z zachodnimi biurami podróży oraz producentami filmów przyrodniczych. Prywatnie jest pasjonatem filmowania, birdwatcherem oraz zapalonym miłośnikiem dzikiej natury. W wolnym czasie prowadzi ośrodek rehabilitacji ptaków drapieżnych „Aviangarda”. Podczas Biebrzańskich Spotkań Przyrodniczych Waldemar opowie o swoich wieloletnich kontaktach z dzikim ptactwem oraz podzieli się przydatną wiedzą z zakresu fotografowania oraz filmowania natury

adamszorcAdam Szorc | Licencjonowany przewodnik po Biebrzańskim Parku Narodowym z blisko 16-letnim doświadczeniem zawodowym. Jego pasją jest obserwacja zwierząt oraz ptaków przelatujących i gniazdujących na terenie Biebrzańskiego Parku Narodowego. Współpracuje z biurami podróży, grupami oraz turystami indywidualnymi z Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Niemiec i Skandynawii. Właściciel biebrzańskiego, ekologicznego gospodarstwa turystycznego „Szorcówka”


Tagi artykułów:
· ·
Kategorie artykułów:
edukacja · Inspiracje
Polubienia:
97

Powiązane wpisy


Popularne wpisy

Zostaw komentarz

lub